O kolekci
Kdo by je neznal? Hodinky PRIM a dva ušaté králíky Boba a Bobka! Vnímáte ten dotek vzpomínek a úsměv na vaší tváři? Tak přesně takto se budete cítit pokaždé, když si na zápěstí připnete tento model primek. Nebo když ho někomu věnujete.
Téměř se tomu ani nechce věřit, ale oblíbená dvojice povedených ušatých rošťáků nás provází od konce sedmdesátých let minulého století. Za tu dobu se u sledování jejich veselých příhod rozesmálo nepočítaně dětí i nás, dospělých.
Tato, v pořadí druhá, generace hodinek PRIM s Bobem a Bobkem je opět vyrobena ve dvou velikostech, aby hodinky pěkně vynikly na jemném dámském i pánském zápěstí. Elegantní nadčasový vzhled je vkusně doplněný motivem postaviček králíků při jejich typických rošťárnách. Na indexu 3 je důmyslně umístěný datum v pověstném klobouku kouzelníka Pokustóna, domově obou výtečníků.
Víko hodinek nese veselou grafiku s vyobrazením Boba a Bobka, klobouku, hodinek a čísla v edici. Celý dojem vhodně doplňuje pečlivě vybraný kožený řemínek.
Model je skvělý jako sběratelský kousek k první edici nebo jako solitérní, velmi nápadité, hodinky pro každodenní nošení.
V hodinkách tiká ETA F06.412. Vysoce přesný švýcarský quartzový strojek, který v sobě integruje technologie PreciDrive a HeavyDrive pro vynikající přesnost (typicky ±10 s/rok) a zvýšenou mechanickou odolnost celého chodu.
Edice je limitovaná a od každé velikosti je k dispozici pouze 50 ks.

O modelu
Důvěrně známí přátelé každý den po vašem boku.
V hodinkách PRIM. Na číselníku i na víku. Při každém pohledu na zápěstí vykouzlí úsměv a vzbudí pozornost. Design ale zachovává čisté linie a nerušivou barevnost. Proto se tento model hodí k jakémukoliv oblečení, od formálního po volnočasový pohodlný styl.
Pozornost a velký zájem okolí však vzbudí zaručeně vždy. Ideální hodinky k navázání hovoru, vzpomínání a vyprávění příběhů.
Světlý číselník velmi pěkně kontrastuje s indexy a zajišťuje příjemnou čitelnost, motivy králíků neruší, ale vhodně doplňují celý motiv, včetně datumového okna vtipně umístěného do nostalgicky známého klobouku. Design zadního víka pokračuje v příběhu o dvou ušatých výtečnících grafikou s oběma králíky, jejich kloboukem a hodinkami.
Pořadové číslo hodinek v edici najdete na víku pod obrázkem.
Nerezová ocel a safírové sklo zajistí odolnost hodinek, kožený řemínek se postará a příjemné nošení na ruce.
V hodinkách tiká ETA F06.412. Vysoce přesný švýcarský quartzový strojek, který v sobě integruje technologie PreciDrive a HeavyDrive pro vynikající přesnost (typicky ±10 s/rok) a zvýšenou mechanickou odolnost celého chodu.
Edice je limitovaná a od každé velikosti je k dispozici pouze 50 ks.
Při návrhu modelu bylo důležité – a podařilo se:
- Pokračovat v oblíbené první kolekci
- Následovat trend hodinek s oblíbenými postavičkami
- Kombinovat tradiční mechanické hodinky s atraktivním vzhledem
- Potvrdit odolnost a univerzálnost
© BoBa STUDIO: Podlicenci poskytla Česká televize.

Specifikace
Kalibr
ETA F06.412.
Voděodolnost
5 ATM
Rozměry
⦰ 36 x 10.6 mm
Sklo
safírové cylindrické
Pouzdro
nerezová ocel 316L
Řemínek
kožený

Provedení
PRIM Bob a Bobek II LE je pokračováním první kolekce hodinek s důvěrně známými postavičkami kresleného seriálu. Nápaditý design na číselníku i víku zobrazuje králíky v jejich obvyklých rošťáckých podobách. Uvnitř hodinek tiká quartzový kalibr ETA F06.412. Edice je připravena ve dvou velikostech, 36 mm a 40 mm. Od každé velikosti je pouze 50 ks.
© BoBa STUDIO: Podlicenci poskytla Česká televize.





















































